W tych trudnych czasach na szczęście udaje się zorganizować coroczne wydarzenie fotograficzne, jakim jest wystawa World Press Photo w Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu. Zapraszam do krótkiej relacji z tej wystawy.

01

RELACJA>>>

Temperatura coraz wyższa, dzień coraz dłuższy, kolorki coraz ładniejsze... Już prawie jest wiosna!

wiosna 2021 01

OBEJRZYJ>>>

Tym razem strona internetowa szkoły. To nie jest pierwsza moja strona, bo poza tą, którą właśnie oglądasz i poniższą, było ich jeszcze kilka. Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 9 im. Generała Władysława Andersa w Opolu miało już wcześniej stronę mojego autorstwa (archiwum.plo9.opole.pl). Tym razem instytucja, która musi wdrożyć wymogi rozporządzenia, związanego z dostosowania stron internetowych do osób niepełnosprawnych. Wyzwanie przyjęte, zrealizowane, satysfakcja i zadowolenie na najwyższym poziomie.

 

nowa plo9

Zawsze kiedy mogę mieć pieska na sesji, przyjemność fotografowania jest większa. A jeżeli piesek wyprowadza na spacer taką fajną rodzinkę, to współpraca jest jeszcze milsza! Zapraszam!

rs 15

RELACJA>>>

Pierwszy obiektyw z AF niezależnego producenta do Nikona Z w moich rękach – Viltrox 85 1.8Z. Zapraszam do zapoznania się z moją pierwszą recenzją obiektywu.

v mini

OBEJRZYJ>>>

Od kilku lat próbowałem zgrać leżący śnieg, swój czas wolny i kogoś, kto mógłby prowadzić pieski na spacery w Paryżu! No i w końcu się udało!

05

RELACJA>>>

Łątwo go było usłyszeć, wyjątkowo odważny, dzielnie szukał czegoś w pniu.

fx2 0190 edit

OBEJRZYJ>>>

Jakże wdzięczny i ładny jest ten ptaszek, Każda pora roku jest piękniejsza z tą żółcią!

fx2 0078 edit

OBEJRZYJ>>>

Kwiczoł - wysoko na drzewie szuka czegoś do jedzenia w zimowy poranek.

fx2 9842 edit

OBEJRZYJ>>>

Niewiele zimy w ostatnim czasie można doświdczać, jednak w tym roku się udało nakryś szgła na zimowym śniadaniu!

fx2 9702 edit

OBEJRZYJ>>>