• sprzet.jpg

1 Kim jestem?

o mnieNazywam się Tomek i jestem człowiekiem pełnym chęci rozwijania swoich umiejętności i wiedzy! Z reguły mam dobry humor, najczęściej jestem optymistą, uwielbiam poznawać nowych ludzi, a najbardziej lubie sprawiać radość moją fotografią! Motywuje mnie konstruktywna krytyka. Zawsze szukam zdjęć lepszych od moich i próbuję przejść na wyższy poziom!

2 Co fotografuję?

Dokumentowanie wydarzeń sprawia mi wielką radość. Zdjęcia są pamiątką na całe życie, dlatego staram się pokazać emocje, uczucia... Lubię pokazywać podróże, spotkanych ludzi, sytuacje, krajobrazy. Uwielbiam fotografować zwierzęta, a szczególnie psy. Chętnie podejmuję się każdego tematu. Lubię wyzwania, ponieważ to właśnie one motywują mnie do pogłębiania swojej wiedzy i zdobywania nowych umiejętności! Powtarzam sobie, że stanie w miejscu zawsze kończy się krokiem w tył, a ja chcę iść do przodu!

3 Czym fotografuję?

Mam tylko sprzęt, którego używam. Nie jestem kolekcjonerem, choć uwielbiam starocie. Używam aparatów cyfrowych oraz analogowych, lustrzanek i bezlusterkowców, teleobiektywów i szerokich kątów, błysku i słońca... Wszystkiego, co sprawia, że zdjęcia są wyjątkowe! Jestem głównie nikoniarzem... Ale poradzę sobie z wszystkim, co ma matrycę lub miejsce na rolkę filmu! Latam dronem, by zobaczyć świat z nowej perspektywy! Sprzęt jest tylko ułatwieniem w obrazowaniu świata - najważniejsze jest to, w czyich rękach się znajduje.